2 sztuk FPC złącze Dla Letv LeEco Le max MX 1x900 wyświetlacz LCD ekran na płycie głównej płyty głównej Dla letv LeEco Le max MX1 x 900

zł18.48

Dodaj do listy życzeń

Opis produktu


2 sztuk FPC złącze Dla Letv LeEco Le max MX 1x900 wyświetlacz LCD ekran na płycie głównej płyty głównej Dla letv LeEco Le max MX1 x 900 1. produkty Szczegóły: 2 sztuk FPC złącze Dla Letv LeEco Le max MX 1x900 wyświetlacz LCD ekran na płycie głównej płyty głównej Dla letv LeEco Le max MX1 x 900 3. pakowanie: wszystkie Części Zamienne do Telefonów komórkowych Pakowane w worki antystatyczne z pudełkiem pianki, aby zapewnić bezpieczeństwo transportu. 4. Delivery w 2 dni roboczych po potwierdzenia płatności. 5. doskonałe usługi po sprzedaży. Oferujemy 3 monthes gwarancji; 6, informacje: dzielimy najnowsze informacje z telefonu komórkowego części zamiennych w Chińskim rynku z wszystkich naszych klientów.
Zauważ: 1. po przesyłka przybył, proszę SPRAWDZIĆ, czy produkty w dobrym stanie. 2. jesteśmy profesjonalnym dostawcą, WSZYSTKIE Produkt Testowany pracy przed wysłaniem, Proszę NIE ZAINSTALOWAĆ przed Badaniem. Jeśli Produkt uszkodzone po Instalacji. Nie jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie szkody spowodowane przez instalację tego akcesorium. 3. JEŚLI nie jesteś zadowolony z produktów po testach. NASTĘPNIE można zainstalować na swój telefon. 4. jeśli masz jakieś pytania lub nie jesteś zadowolony z naszych produktów, skontaktuj się z nami w ciągu 3 dni po otrzymaniu produktów, lub będziemy traktować, że produkty otrzymał w dobrym stanie i działa dobrze opisany. 5 . JEŚLI LCD Już Zainstalowany i znaleźć jakiś problem. Proszę wysłać do nas z powrotem w ciągu 3 dni . Nasze Technika będzie w pełni testu. Jeśli LCD NIE jest uszkodzony lub uszkodzony, wyślemy ci na wymianę (powrotnej wysyłki opłaty będą wypłacane przez ciebie, będziemy płacić wysyłki opłatę dla rozsyłaniem.) UWAGA: O Deklarowanej Wartości celnej, możemy to zrobić zgodnie z rzeczywistej wartości, ale NIE jesteśmy odpowiedzialni za wszelkie celne problem w kraju przeznaczenia z powodu Źle Deklarowana Wartość. Wysyłka:

Recenzja produktu


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Typ jednostki lot (2 części/lot)
Waga przesyłki 0.1kg (0.22lb.)
Rozmiar przesyłki 15cm x 15cm x 10cm (5.91in x 5.91in x 3.94in)
Nazwa marki Ivibrate
Rozmiar 6.33
Numer modelu For Letv LeEco Le max MX1 x900
Kompatybilny marka Palm
Elementy LCD display screen
Type A+Quality
Sytle LCD display screen
Model Number For Letv LeEco Le max MX1 x900
Price Wholesale
Place of Origin Guangdong,China(Mainland)
Quality HQ
test ok before shipping Test one by one
Compatible For Letv LeEco Lemax MX1 x900
For LCD display screen

Pokrewne produkty