Icare przenośny miesiączkowego kielich sterylizator, ultrafioletowe dezynfekcji UV światła fizyczne antybakteryjny Cleaner do użytku piękności

zł57.20

Dodaj do listy życzeń

top

Opis produktuIcare przenośny UV miesiączkowego kielich sterylizator, ultrafioletowe dezynfekcji UV światła fizyczne antybakteryjny Cleaner do użytku piękności
1. Naprawdę oczyścić swoje miesiączkowego kielich - Mycie okres kubek z pewnością usuwa brud i plamy, ale to nie wystarczy, aby pozbyć się wszystkie szkodliwe bakterie, wirusy, grzyby, i zarodniki pleśni. W bakteriobójcze UV światła sterylizacji niszczy niepożądane zarazki, że przetrwać w mycia bez powodując podrażnień lub alergii problemy.
2. Sprawdzonej zabijanie 99.99% szkodliwych zarazki i obiecują zdrowe okres : Gorąco polecam dezynfekcji narzędzia do pielęgnacji ciała i uroda przedmiotów. To będzie przerwa molekularnej obligacje w DNA wirusów i bakterie, które trzymać się miesiączkowania higieny kubki, renderowania je w stanie odtworzyć i skutecznie zabija je. stąd, zdrowe miesiączki cyklu jest obiecał.
3. Bezpieczniejsze sposób do czyszczenia . Produkt ten wykorzystuje nie detergentu lub mydła, który jest prawdopodobne, aby spowodować nierównowaga w zakresie pH z pochwy, co z kolei zwiększa ryzyko coraz żadnej formy pochwy infekcji i, z których zapach powstaje. przenośny sterylizator jest doskonałym uzupełnieniem lub alternatywą dla miesiączkowego kielich mycia.

Recenzja produktu


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.225kg (0.50lb.)
Rozmiar przesyłki 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)
Typ artykułu Higieny intymnej
Numer modelu Icare-x
Materiał 100% Medical Grade Silicone
Ilość 1
Nazwa marki Icare
Type Menstrual Cup Sterilizer
Size 8.3CM Length x 8.3cm Width x 17.5cm Height
Function 1 Medical grade silicone copa menstrual, 0 side effects, use 12 hours lo
Function 2 Not sliding sideways, no smell,
Function 3 Pass the FDA,SGS Test
Voltage 110-240v, 50Hz
Power rating 99w
Appearance patent number [201830383523.8]

Pokrewne produkty