10 sztuk/partia KBL608 6A 800 v Prostownik most DIP-4

zł5.09

Dodaj do listy życzeń

Składniki aktywne

Opis produktuJeśli potrzebujesz więcej części Pls kliknijI złożyć zamówienie. Jeśli potrzebujesz więcej ilość, Pls o kontakt z nami. Jeśli umysł cenę, Jeśli niektóre części nie może znaleźć się w moim sklepie, pls o kontakt, mamy jeszcze wiele części nie opublikowane.
Wyślemy Najnowsza wersja produktu, u Pgraded funkcji. To może ma inny kształt lub kolor. Jeśli nie można zgadzają się, pls nie kupić.
Proszę nie otwierać spór i zostawić żadnych złe opinie, jeśli masz jakieś pytanie, prosimy o kontakt z nami, będziemy ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Nadzieję, że rozumiesz nas, dziękuję z góry.
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy W ciągu 5 dni Po zakończeniu płatności.
My nie uarantee czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.

Recenzja produktu


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Typ jednostki lot (10 części/lot)
Waga przesyłki 0.1kg (0.22lb.)
Rozmiar przesyłki 10cm x 10cm x 3cm (3.94in x 3.94in x 1.18in)
Nazwa marki FSXSEMI
Numer modelu KBL608
Stan Nowy
Temperatura pracy international standard
Is_customized Tak
Napięcie zasilania international standard
Pakiet DIP
Rozpraszanie mocy international standard
Typ IC
Zastosowanie international standard

Pokrewne produkty