Wysokiej jakości Biały Softbox Speedlight Flash Bounce Dyfuzor Do Canon Speedlite 430EX 430 EX II

zł7.08

Dodaj do listy życzeń

Opis produktuwstęp:
jednostki produkować trudnych Flash light, nawet wtedy, gdy używasz go za pomocą małe plastikowe wbudowany dyfuzory/reflektor lampy błyskowej.
do pracy blisko do tematu, może być konieczne, aby zmiękczyć światło to. Flash nawiewniki są tutaj, aby pomóc. Flash nawiewniki nie tylko rozproszone światło, oni powielają te światła, jak również.
zmniejsza maksymalna odległość robocza między lampą błyskową i obiektu. można użyć tego wystarczy montując go w flash dyfuzor głowy bezpośrednie.
cechy:
dyfuzor jest używany do tworzenia ekspozycji nawet gęstości na całej powierzchni folii. używać dyfuzora poprzez umieszczenie go flush w stosunku do przodu obiektywu i odsłaniając przez nią. światło, które przechodzi przez dyfuzor i na wałku film będzie stworzyć nawet gęstości w całej powierzchni film.
Flash prosto na razie bez naszej dyfuzor powoduje, że światło do iść do przodu tylko i tworzy trudnych cień za obiektem.
lampa błyskowa z naszej dyfuzor zainstalowany i nachylonych pod kątem 45 stopni daje ładny miękki owinąć wokół światła za pomocą miękkiej cień za obiektem.

Recenzja produktu


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Dodaj opinię

Dodatkowe informacje


Typ jednostki część
Waga przesyłki 0.044kg (0.10lb.)
Rozmiar przesyłki 25cm x 20cm x 15cm (9.84in x 7.87in x 5.91in)
Kompatybilny marka Canon
Nazwa marki Freya

Pokrewne produkty